Domov
Kolesarstvo
Rezultati
   
 


NOVA SPLETNA STRAN DRUŠTVA:



REZULTATI 2010

Poglejte si, kako je kasnejši zmagovalec kolesarske dirke na polovici vzpona prehitel do takrat vodilnega tekmovalca.

7. Kolesarski vzpon na Javorč, Javorč, 21. 8. 2010

Razvrstitev po kategorijah

Mesto/ Štartna št./ Priimek in ime/ Društvo/ Čas/ Zaostanek

Dečki                  
1 9 Dolinar Tilen ŠD Špik 00:27:33.03 00:00.00
2 10 Kovač Mike KD Življenje Radenska Rog 00:31:29.10 03:56.07
3 57 Božičnik Domen ŠD Sveti Urban 00:33:59.49 06:26.46
4 60 Mezeg Jure ŠD Sveti Urban 00:36:17.48 08:44.45

Mladinci
1 56 Potisk Tilen Gorenja vas - Poljane 00:24:18.21 00:00.00

Kadeti                  
1 1 Alič Miha ŠD Špik 00:22:06.17 00:00.00
2 16 Porenta Primož ŠD Bam.bi SLO 00:22:46.32 00:40.15
3 58 Žakelj Anže ŠD Bam.bi 00:23:44.19 01:38.02
4 13 Božič Alen ŠD Poljane 00:27:13.56 05:07.39
5 6 Oblak Miha Koloka 00:28:21.13 06:14.96
6 41 Andreuzzi Jernej ŠD Sveti Urban 00:34:51.88 12:45.71

Juniorji                  
1 39 Mihovec Luka ŠD Turbo M 00:24:00.90 00:00.00
2 62 Debeljak Pavel Naklo 00:25:16.61 01:15.71
3 55 Jeraj Blaž Bicikel.com 00:26:27.44 02:26.54
4 61 Debeljak Aleš Naklo 00:27:05.32 03:04.42
5 47 Pavšič Matej Gorenja vas - Poljane SLO 00:27:38.67 03:37.77
6 8 Raztresen Boštjan ŠD Špik 00:28:43.23 04:42.33
7 26 Porenta Marko Škofja Loka 00:36:37.68 12:36.78

Seniorji                  
1 46 Prevodnik Izidor Koloka SLO 00:23:02.26 00:00.00
2 45 Mrak Matjaž Gorenja vas - Poljane 00:24:20.43 01:18.17
3 14 Marolt Andrej Zapravljivček 00:24:54.19 01:51.93
4 17 Cvirn Denis Polet SLO 00:25:21.87 02:19.61
5 22 Peternel Boštjan ŠD Sveti Urban 00:26:24.06 03:21.80
6 15 Rupnik Damjan Sloga Idrija 00:26:31.67 03:29.41
7 38 Velkavrh Štefan Grmada 00:28:04.44 05:02.18
8 27 Potrebuješ Silvo Gorenja vas - Poljane 00:28:44.22 05:41.96
9 50 Lampreht Peter ŠDMH 00:33:28.28 10:26.02

Veterani
1 2 Brelih Boštjan MBK Orbea 00:22:56.34 00:00.00
2 40 Šubic Marko Knaufinsulation 00:23:05.68 00:09.34
3 59 Žakelj Lado ŠD Bambi 00:23:49.40 00:53.06
4 66 Gril Jani ŠD Grmada SLO 00:26:18.51 03:22.17
5 24 Marolt Jože Zapravljivček 00:27:44.60 04:48.26
6 11 Resnik Miha Zapravljivček 00:29:52.52 06:56.18
7 21 Pustavrh Marko 00:31:04.16 08:07.82
8 31 Špik Janez ŠD Sveti Urban 00:33:19.64 10:23.30
9 64 Čadež Milan ŠD Sveti Urban 00:35:35.77 12:39.43
10 48 Kavčič Janez ŠD Sveti Urban 00:38:08.58 15:12.24
11 67 Potočnik Jani ŠD Sveti Urban SLO 00:48:50.65 25:54.31

Gentlemen                  
1 52 Skubic Borislav ŠD Turbo M 00:24:36.59 00:00.00
2 33 Žakelj Ivan SLO 00:26:04.75 01:28.16
3 42 Papič Milivoj Ljubljana 00:27:32.14 02:55.55
4 65 Škof Ivan ŠD Šentjošt SLO 00:28:38.75 04:02.16
5 28 Benedik Silvo Ika Žiri 00:30:53.86 06:17.27
6 7 Oblak Janez ŠD Špik 00:31:30.09 06:53.50
7 18 Zupančič Milan Zapravljivček SLO 00:32:31.69 07:55.10
8 29 Kogovšek Janez Zapravljivček 00:34:21.99 09:45.40
9 30 Franko Niko ŠDMH 00:35:05.77 10:29.18
10 12 Pirc Rajko ŠD Gorenjski glas 00:44:09.65 19:33.06

Supergentlemeni                
1 36 Rogelj Jože Bauer center SLO 00:25:37.50 00:00.00
2 63 Mihovilovič Ivan KK Izvir Vipava 00:28:27.19 02:49.69
3 32 Gaber Jože Ogrevanje Gaber SLO 00:30:21.18 04:43.68
4 23 Koželj Franc 00:31:56.89 06:19.39
5 20 Vrhovec Branko Horjul 00:45:42.43 20:04.93

Deklice                  
1 35 Žakelj Tadeja Ledine 00:32:50.52 00:00.00
2 25 Marolt Laura Horjul 00:35:12.79 02:22.27

Ženske A                  
1 3 Titan Ana ŠD Sveti Urban 00:35:28.54 00:00.00
2 37 Debenec Petra ŠD Sveti Urban SLO 00:38:59.57 03:31.03
3 19 Kavčič Špela Sveti Urban SLO 00:44:27.06 08:58.52

Ženske B                  
1 34 Žakelj Marjeta SLO 00:42:44.10 00:00.00
2 44 Mohorič Irma ŠD Sveti Urban 00:45:43.37 02:59.27

MTB moški                  
1 5 Stare Miro Patricija SLO 00:25:28.53 00:00.00
2 4 Pirc Luka 00:28:03.84 02:35.31
3 43 Buh Miha ŠD setnik 00:29:58.53 04:30.00
4 49 Jesenko Jaka Gorenja vas - Poljane 00:32:51.53 07:23.00
5 53 Jesenko Janez Škofja Loka 00:35:13.42 09:44.89
6 51 Čemažar Janko ŠD Sveti Urban 00:36:30.33 11:01.80
7 54 Stanonik Marko Gorenja vas - Poljane 00:39:51.77 14:23.24

 

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV

MOŠKI

1 1 Alič Miha Kadeti ŠD Špik 00:22:06.17 00:00.00
2 16 Porenta Primož Kadeti ŠD Bam.bi 00:22:46.32 00:40.15
3 2 Brelih Boštjan Veterani MBK Orbea 00:22:56.34 00:50.17
4 46 Prevodnik Izidor Seniorji Koloka 00:23:02.26 00:56.09
5 40 Šubic Marko Veterani Knaufinsulation 00:23:05.68 00:59.51
6 58 Žakelj Anže Kadeti ŠD Bam.bi 00:23:44.19 01:38.02
7 59 Žakelj Lado Veterani ŠD Bambi 00:23:49.40 01:43.23
8 39 Mihovec Luka Juniorji ŠD Turbo M 00:24:00.90 01:54.73
9 56 Potisk Tilen Mladinci Gorenja vas - Poljane 00:24:18.21 02:12.04
10 45 Mrak Matjaž Seniorji Gorenja vas - Poljane 00:24:20.43 02:14.26
11 52 Skubic Borislav Gentlemen ŠD Turbo M 00:24:36.59 02:30.42
12 14 Marolt Andrej Seniorji Zapravljivček 00:24:54.19 02:48.02
13 62 Debeljak Pavel Juniorji Naklo 00:25:16.61 03:10.44
14 17 Cvirn Denis Seniorji Polet 00:25:21.87 03:15.70
15 5 Stare Miro MTB moški Patricija 00:25:28.53 03:22.36
16 36 Rogelj Jože Supergentlemeni Bauer center 00:25:37.50 03:31.33
17 33 Žakelj Ivan Gentlemen 00:26:04.75 03:58.58
18 66 Gril Jani Veterani ŠD Grmada 00:26:18.51 04:12.34
19 22 Peternel Boštjan Seniorji ŠD Sveti Urban 00:26:24.06 04:17.89
20 55 Jeraj Blaž Juniorji Bicikel.com 00:26:27.44 04:21.27
21 15 Rupnik Damjan Seniorji Sloga Idrija 00:26:31.67 04:25.50
22 61 Debeljak Aleš Juniorji Naklo 00:27:05.32 04:59.15
23 13 Božič Alen Kadeti ŠD Poljane 00:27:13.56 05:07.39
24 42 Papič Milivoj Gentlemen Ljubljana 00:27:32.14 05:25.97
25 9 Dolinar Tilen Dečki ŠD Špik 00:27:33.03 05:26.86
26 47 Pavšič Matej Juniorji Gorenja vas - Poljane 00:27:38.67 05:32.50
27 24 Marolt Jože Veterani Zapravljivček 00:27:44.60 05:38.43
28 4 Pirc Luka MTB moški 00:28:03.84 05:57.67
29 38 Velkavrh Štefan Seniorji Grmada 00:28:04.44 05:58.27
30 6 Oblak Miha Kadeti Koloka 00:28:21.13 06:14.96
31 63 Mihovilovič Ivan Supergentlemeni KK Izvir Vipava 00:28:27.19 06:21.02
32 65 Škof Ivan Gentlemen ŠD Šentjošt 00:28:38.75 06:32.58
33 8 Raztresen Boštjan Juniorji ŠD Špik 00:28:43.23 06:37.06
34 27 Potrebuješ Silvo Seniorji Gorenja vas - Poljane 00:28:44.22 06:38.05
35 11 Resnik Miha Veterani Zapravljivček 00:29:52.52 07:46.35
36 43 Buh Miha MTB moški ŠD setnik 00:29:58.53 07:52.36
37 32 Gaber Jože Supergentlemeni Ogrevanje Gaber 00:30:21.18 08:15.01
38 28 Benedik Silvo Gentlemen Ika Žiri 00:30:53.86 08:47.69
39 21 Pustavrh Marko Veterani 00:31:04.16 08:57.99
40 10 Kovač Mike Dečki KD Življenje Radenska Rog 00:31:29.10 09:22.93
41 7 Oblak Janez Gentlemen ŠD Špik 00:31:30.09 09:23.92
42 23 Koželj Franc Supergentlemeni 00:31:56.89 09:50.72
43 18 Zupančič Milan Gentlemen Zapravljivček 00:32:31.69 10:25.52
44 49 Jesenko Jaka MTB moški Gorenja vas - Poljane 00:32:51.53 10:45.36
45 31 Špik Janez Veterani ŠD Sveti Urban 00:33:19.64 11:13.47
46 50 Lampreht Peter Seniorji ŠDMH 00:33:28.28 11:22.11
47 57 Božičnik Domen Dečki ŠD Sveti Urban 00:33:59.49 11:53.32
48 29 Kogovšek Janez Gentlemen Zapravljivček 00:34:21.99 12:15.82
49 41 Andreuzzi Jernej Kadeti ŠD Sveti Urban 00:34:51.88 12:45.71
50 30 Franko Niko Gentlemen ŠDMH 00:35:05.77 12:59.60
51 53 Jesenko Janez MTB moški Škofja Loka 00:35:13.42 13:07.25
52 64 Čadež Milan Veterani ŠD Sveti Urban 00:35:35.77 13:29.60
53 60 Mezeg Jure Dečki ŠD Sveti Urban 00:36:17.48 14:11.31
54 51 Čemažar Janko MTB moški ŠD Sveti Urban 00:36:30.33 14:24.16
55 26 Porenta Marko Juniorji Škofja Loka 00:36:37.68 14:31.51
56 48 Kavčič Janez Veterani ŠD Sveti Urban 00:38:08.58 16:02.41
57 54 Stanonik Marko MTB moški Gorenja vas - Poljane 00:39:51.77 17:45.60
58 12 Pirc Rajko Gentlemen ŠD Gorenjski glas 00:44:09.65 22:03.48
59 20 Vrhovec Branko Supergentlemeni Horjul 00:45:42.43 23:36.26
60 67 Potočnik Jani Veterani ŠD Sveti Urban 00:48:50.65 26:44.48 

ŽENSKE

1 35 Žakelj Tadeja Deklice Ledine 00:32:50.52 00:00.00
2 25 Marolt Laura Deklice Horjul 00:35:12.79 02:22.27
3 3 Titan Ana Ženske A ŠD Sveti Urban 00:35:28.54 02:38.02
4 37 Debenec Petra Ženske A ŠD Sveti Urban 00:38:59.57 06:09.05
5 34 Žakelj Marjeta Ženske B 00:42:44.10 09:53.58
6 19 Kavčič Špela Ženske A Sveti Urban 00:44:27.06 11:36.54
7 44 Mohorič Irma Ženske B ŠD Sveti Urban 00:45:43.37 12:52.85


Timing ŠD Poljane
http://www.timing.sdpoljane.si